ЗАВЕРШЕНО! Запрошуємо Вашу організацію надати цінову пропозицію з закупівлі послуг для проведення ремонтно – будівельних робіт, а також придбання будівельних матеріалів для ремонту в с. Петриків в рамках проєкту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку» (пропозиція 1-4)     ЗАВЕРШЕНО! Запрошуємо Вашу організацію надати цінову пропозицію  з закупівлі послуг для проведення  ремонтно- будівельних робіт, а також придбання будівельних матеріалів для здійснення ремонту приміщення за адресою м Тернопіль, вул. Куліша 10/1  що проводиться ТБФ “Карітас” в рамках проекту «Тепло для зими» (пропозиція 5 і 6) 

ЗАВЕРШЕНО! Тендерна пропозиція проект "Прихисток для найбільш уразливих груп похилого віку" розділ демонтажні, монтажні роботи, послуги.
ЗАВЕРШЕНО! Тендерна пропозиція проект "Прихисток для найбільш уразливих груп похилого віку" розділ закупівля сантехнічного обладнання
ЗАВЕРШЕНО! Тендерна пропозиція проект "Прихисток для найбільш уразливих груп похилого віку" розділ сантехнічні роботи, водопровід та водовідведення.
ЗАВЕРШЕНО! Тендерна пропозиція проект "Прихисток для найбільш уразливих груп похилого віку" розділ електрика
ЗАВЕРШЕНО! Тендерна пропозиція проект "Прихисток для найбільш уразливих груп похилого віку" розділ опалення
ЗАВЕРШЕНО! Тернопільський  Благодійний фонд «Карітас»  оголошує проведення процедури відкритих торгів з придбання будівельних матеріалів для ремонту в с. Петриків вул. Шевченка, 55   в рамках проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку»- обладнання для санвузлів.

Додаток 1 сантехніка

tenedrne-zaproshennya_23052023

Тернопільський  Благодійний фонд «Карітас»  оголошує проведення процедури відкритих торгів з закупівлі послуг та матеріалів для встановлення системи пожежної сигналізації в с. Петриків  вул. Шевченка, 55 в рамках проекту «Тепло для зими»  та «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку». Отримання пропозиції на надання послуг для встановлення системи пожежної сигналізації, Кількість та технічні характеристики дивіться у специфікації  Додаток 1.

Тендерні пропозиції приймаються до 08.06.2023 включно до 18.00 на ел. адресу caritas.ternopil@gmail.com, або особисто за адресою м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 1

Пожежна сигналізація

tenedrne-zaproshennya_05062023

ЗАВЕРШЕНО! Тернопільський  Благодійний фонд «Карітас»  оголошує тендер з закупівлі послуг для виконання електромонтажних робіт, а також придбання електротехнічних матеріалів для електромонтажних робіт в с. Петриків вул. Шевченка, 55   в рамках проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку». Кількість та технічні характеристики дивиться специфікації у Додатку 1. Тендерні пропозиції приймаються до 10.06.2023 включно до 18.00 на ел. адресу caritas.ternopil@gmail.com, або особисто за адресою м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 1

tenedrne-zaproshennya_06062023

Додаток 1 товар електрика-2 tenedrne-zaproshennya_06062023

Тернопільський  Благодійний фонд «Карітас»  оголошує тендер НА ОРГАНІЗАЦІЮ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ ЩО ПРОЖИВАТИМУТЬ В ШЕЛТЕРІ в с. Петриків вул. Шевченка, 55   в рамках проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку». Кількість та технічні характеристики дивиться специфікації у Додатку 1. Тендерні пропозиції приймаються до 19.07.2023 включно до 24:00 на ел. адресу caritas.ternopil@gmail.com, або особисто за адресою м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 1. 

В_Критерії виключення (3) Опис технічної специфікації (1) терміни та умови Тернопіль Форма заявки на тендер_final (1)

терміни та умови

Опис технічної специфікації (1)

В_Критерії виключення (3)Тернопільський благодійний фонд «Карітас» запрошує взяти участь у тендері з закупівлі меблів для облаштування прихистку за адресою: с. Петриків вул. Шевченка, 55 в рамках проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку». 

ТЕНДЕР-2

Додаток 1-2

 

Тернопільський благодійний фонд «КАРІТАС» запрошує  взяти  участь у тендері  з закупівлі послуг для проведення  ремонтно-будівельних робіт, а саме облицювальні роботи, малярні роботи  в с. Петриків  вул. Шевченка, 55 в рамках проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого віку»

tenedrne-zaproshennya_28062023

Цінові пропозиції демонтаж та монтаж – копія-3

Тернопільський благодійний фонд «Карітас» запрошує взяти участь у тендері з
закупівлі кухонних меблів виготовлених із нержавіючої сталі для облаштування прихистку
за адресою: с. Петриків, вул. Шевченка, 55 в рамках проекту «Прихисток для найбільш
уразливих осіб похилого віку».

До 12.07.2023 включно до 16.00

ТЕНДЕР2 кухонні меблі
Додаток 1 кухонні меблі

Тернопільський благодійний фонд «Карітас» запрошує взяти участь у тендері з
закупівлі кухонного інвентарю та обладнання для облаштування кухні в прихистку за
адресою: с. Петриків, вул. Шевченка, 55 в рамках проекту «Прихисток для найбільш
уразливих осіб похилого віку».

Цінові пропозиції приймаються до 16.00 год 12 липня
2023 року.

ТЕНДЕР – кухонний інвентар та обладнання Додаток 1 Кухонний інвентар та обладнання

Додаток 1 Кухонний інвентар та обладнанняТернопільський благодійний фонд «Карітас» запрошує взяти участь у тендері з
закупівлі гігієни для прихистку та осіб, що проживатимуть у ньому, за адресою: с. Петриків,
вул. Шевченка, 55 в рамках проекту «Прихисток для найбільш уразливих осіб похилого
віку».

ТЕНДЕР – Гігієна
ДОДАТОК 1 Гігієна