Про нас

Разом ми можемо зробити більше добра в цьому світі!

Карітас – це благодійна організація Української Греко-Католицької Церкви, яка надає допомогу потребуючим людям, які опинились в скрутних життєвих обставинах незалежно від їх віросповідання, національності або соціального статусу.


Карітас Тернопіль  – це регіональний центр міжнародного благодійного фонду «Карітас». 

Карітас у Тернополі працює з 1994 року. 

В «Карітасі» на постійній основі діють різні проекти.

Допомога дітям та молоді в складних життєвих обставинах,
соціальна реабілітація,
домашня опіка людей похилого віку,
благодійна їдальня для безпритульних та потребуючих,
соціальна пральня, служіння на парафіях,
 прихисток та допомога внутрішньо переміщеним особам.

З огляду на військову агресію з боку росії та спричинені нею терпіння та страждання наших громадян, особливо з тих територій, де точаться активні бойові дії – Карітас став прихистком для сотень людей, які втікали від російської агресії.

В результаті нових викликів перед благодійним фондом постало ще одне важливе завдання: допомога та підтримка Внутрішньо Переміщених Осіб.

Карітас Тернопіль взяв на себе гуманітарну допомогу, прихисток, психологічну допомогу, юридичну допомогу, домашню опіку, роботу з дітьми та забезпечення їм комфортної адаптації, тощо.

«Карітас» існує на фінансування благодійників, меценатів, жертводавців, приватних пожертв, гуманітарної допомоги, підтримки партнерів, тощо.

“Карітас” це благодійний фонд під патронатом Української Греко – Католицької Церкви, тому тут керуються канонами християнської віри та цінностями церковної доктрини.

Кому ми допомагаємо: