Наші Проекти

6 Листопада, 2023
Що собою представляє проект:  Всебічний розвиток Організація якісного та мотивуючого дозвілля Консультації з психологічного здоров’я,...
23 Жовтня, 2023
Керівник: Наталія Масник Діяльність проєкту спрямована, насамперед на підтримку осіб, що постраждали від війни. Надання...
10 Листопада, 2023
Керівник проекту: отець Роман Загородний Проєкт спрямований на розвиток соціальних ініціатив, допомогу людям в потребі,...
23 Жовтня, 2023
Проект прямований на поліпшення психосоціального стану усіх учасників освітнього процесу. Проект діє у 6-ти школах: 3 у м.Тернопіль, та 3 у громадах
23 Жовтня, 2023
Проект реагування на гуманітарну кризу, спричинену військовою агресією росії в Україні та наслідками повномасштабної війни. Допомога для внутрішньо-переміщених осіб із вразливих соціальних категорій.
28 Червня, 2023
Підтримка осіб, які постраждали від військових дій в Україні, в тому числі тих, які є внутрішньо-переміщеними та потребують духовного супроводу, культурної інтеграції, психологічного супроводу.
23 Жовтня, 2023
Проект для матеріальної підтримки дітей шкільного віку та студентської молоді з багатодітних, малозабезпечених та кризових сімей, також дітей воїнів АТО та дітей-сиріт.
2 Червня, 2023
Забезпечуємо доставку безкоштовних обідів для людей, прикутих до ліжка або які мають суттєві фізичні обмеження та не можуть подбати про себе самостіно.
15 Серпня, 2022
Підтримуємо дітей із внутрішньо переміщених родин. Створюємо безпечне середовище для гармонійного розвитку та адаптації.
23 Жовтня, 2023
Створення спільноти для молодих людей з інвалідністю з метою подолання бар'єру інтеграції в соціум та пошуку підтримки та взаємодопомоги.