В Тернопільському благодійному фонді «Карітас» стартував і успішно працює унікальний проект «Духовна підтримка». Важко усвідомити всю біль, яку перенесли люди, які через війну залишили свої домівки і переїхали в Тернопіль. Часто в окупації в них залишилися рідні, близькі. І вони готові віддати все, щоб ще раз їх побачити та обійняти.

Саме тому Тернопільський благодійний фонд «Карітас» за підтримки Cnewa Canada хоче духовно підтримати цих людей.
Проект «Духовна підтримка» передбачений не лише для внутрішньо-переміщених осіб, а також для місцевих жителів. Зараз проект налічує близько 150 учасників.

«Ми створюємо особливий простір, де кожен зможе знайти місце для саморозвитку, для пошуку себе, отримати духовну підтримку, збагатитися духовно, а ще почерпнути нові знання з культури, історії нашого краю», – каже директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Роман Загородний.

IMG_8988

В програмі проекту «Духовна підтримка» передбачені:

🔹цікаві екскурсії, подорожі

🔹пізнавальні тренінги

🔹зустрічі з професійними психологами, коучами

🔹відвідування театрів, виставок та інше.

Цікаво те, що зустрічі ми проводимо за запитами наших учасників. Щоразу вони залишають свої відгуки та висловлюють свої побажання, на які теми хотіли б спілкуватися наступного разу. Відповідно ми організовуємо їм ці зустрічі.

 
Безліч позитивних відгуків та вражень ми отримали від паломницької подорожі в Унів в рамках проекту «Духовна підтримка».

Люди дізналися історію духовних святинь Західної України, могли помолитись та духовно збагатитись.

 Проект «Духовна підтримка» має свій слоган:
«Не хлібом єдиним…»

 Тернопільський благодійний фонд «Карітас» дбає не лише про те, щоб люди отримували гуманітарну допомогу, продукти та інше, а й отримали можливість наповнитись світлом та отримати той “хліб”, тобто “поживу”, яка не минає і яка живить душу та дає тепло та наповнення в ці непрості, для всіх нас, часи.