Твоя Підтримка Підтримка вирішує...

Кожен твій донат чи пожертва мають значення! Подаруй частинку свого тепла тим, хто цього потребує.
Разом змінюємо світ на краще.

Кому ми допомагаємо

Карітас Тернопіль допомагає різним категоріям потребуючих людей, відповідно до кожної категорії
створено соціальні проекти

Людям з інвалідністю
Літнім людям
Дітям та молоді
Малозабезпеченим

Благодійні Акції

ДОЛУЧАЙСЯ

Підтримай нашу діяльність

Наші Проекти

Завдяки таким як ти ми можемо допомагати потребуючим людям і реалізовуємо наступні проекти:

Проект для матеріальної підтримки дітей шкільного віку та студентської молоді з багатодітних, малозабезпечених та кризових сімей, також дітей воїнів АТО та дітей-сиріт.
Забезпечуємо доставку безкоштовних обідів для людей, прикутих до ліжка або які мають суттєві фізичні обмеження та не можуть подбати про себе самостіно.

Наші Новини

Новини діяльності Карітасу Тернопіль

2 Червня, 2023
Тернопільський Благодійний Фонд "Карітас" провів вкотре неймовірно насичене, яскраве та емоційне свято для діток до Дня Захисту Дітей. Щиро дякуємо заступниці директора п. Аліні Муц, п. Тетяні Калиняк, п. Насті Гурській, п. Анетті Лисій за організацію чудового дійства до Дня Захисту дітей, та усім працівникам, хто брав активну участь у його проведенні.
Без категорії
2 Червня, 2023
Соціально-освітню волонтерську академію «СОВА» Карітас Тернопіль організовує в рамках проекту «Розвиток соціального служіння на парафіях Тернопільщини».
Без категорії
25 Травня, 2023
Даний будинок, за особливо критичних умов, може вмістити близько 50 потребуючих осіб.  Понад 15 років він не використовувався через аварійний стан. Скоро відкриє свої двері для потребуючих.
Без категорії
17 Травня, 2023
Проект підтримки самотніх стареньких немічних людей. Двічі на тиждень довозимо гарячі обіди та продукти до їх домівок. Проект утримується коштами благодійників та людей доброї волі.
Акції, Гум-допомога
17 Травня, 2023
Табір "Дай 5 ✋ " для дітей від 7 до 12 років З 5 по 16 червня 2023 року. (10 днів) Діти будуть: відпочивати, розвиватися, заводити нових друзів, подорожувати та багато гратися. Організатори будуть: дбати про їхній фізичний емоційний, соціальний, інтелектуальний та духовний розвиток.
Карітас Діти
26 Квітня, 2023
Щоб провести благодійну акцію "Великодній кошик 2023" команда Карітасу Тернопіль влаштовувала майстер-класи, продавала вербові гілки, хтось жертвував продукти, хтось кошти.
Без категорії