Волонтери Карітасу Тернопіль долучаються до загальноміських заходів.

Волонтери Карітасу Тернопіль долучилися до організації та проведення надзвичайно важливого заходу – «Безбар’єрний шлях». У Тернополі у День захисту дітей встановили рекорд України. Участь в рекорді взяли 560 дітей, серед яких 200 з інвалідністю. Партнер заходу – Тернопільський благодійний фонд «Карітас».

 

Директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Роман Загородний зазначив: «Сьогодні цим заходом хочемо привернути увагу, що діти з інвалідністю потребують підтримки, розуміння. Карітас, як дім милосердя, завжди радий відгукнутися на кожну благородну ініціативу і стати її партнером».

В Тернопільському благодійному фонді діє проект #emergency_appeal_2023, завдяки якому ми активно розвиваємо волонтерство. Волонтери Карітасу Тернопіль долучилися до організації цього надзвичайно важливого заходу.

Діти, учасники  рекорду взялися за руки і сформували  ланцюг безбар’єрності. Мета заходу привернути увагу суспільства до дітей з інвалідністю, щоб створювати відповідні умови для їх соціалізації та саморозвитку, а ще об’єднати дітей, навчити толерантності, показати, що всі діти мають рівні права. Участь у встановленні рекорду взяли діти віком від 1 до 16 років разом зі своїми батьками.

Фахівець по роботі з волонтерами Тернопільського благодійного фонду «Карітас» Наталія Процик каже: «В рамках проєкту Еmergency_appeal маємо гарну можливість працювати з волонтерами. Дякувати Богу в Карітасі волонтерів є багато, вони дуже активні. Сьогодні Карітас Тернопіль долучився до дуже цікавого і необхідного заходу. Мета – привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю. Створити безбар’єрне суспільство, де кожен буде рівний.»

 

Волонтер Тернопільського благодійного фонду «Карітас»  Оксана зазначила: «Я досить недавно волонтер у Карітасі. Я радо долучилася до цього заходу, бо вважаю, що у всіх діток мають бути рівні права. Я, як внутрішньо-переміщена особа це дуже відчуваю».

Проект Карітасу Тернопіль  «Життя у повноті» також активно долучився до рекорду.

Тарас Пастушенко – керівник Центру для молоді з інвалідністю «Життя у повноті» каже: «Цей ланцюг покликаний заманіфестувати в нашому місті про присутність дітей з інвалідністю. І найголовніше – створювати відповідні умови в місті для їх соціалізації, для саморозвитку. Місто має бути безбар’єрне. Діти з інвалідністю мають мати вільний доступ до магазинів, аптек та інших закладів. Дякуємо організатору даного заходу – громадській організації «Їжачок» пані Ользі Гумен».