Весняний табір “Майже Дорослі”

Дитячий денний табір “Майже дорослі” – це програма неформальної освіти для підлітків, котру на регулярній основі проводить команда фахівців Молодіжного Центру  Карітас Тернопіль для дітей різноманітних соціально вразливих категорій.

Програма включає комплекс занять, майстер-класів та інформаційних зустрічей, психолого-педагогічних тренінгів, котрі збагачують дітей цінними знаннями про себе та світ, допомагають відкрити внутрішній потенціал, розвинути навички, необхідні для дорослого життя та мотивують до особистого розвитку та подальшого пізнання.

Табір призначений для підлітків, адже вони вже на порозі дорослого життя, до котрого не завжди є готові.

Усі попередні табори отримали величезну кількість схвальних та вдячних відгуків від учасників та батьків. Більше того, неодноразово Карітас Тернопіль отримує запити від батьків, котрі не підпадають під критерії благодійних проектів, і виявляють готовність оплачувати такі заняття для своїх дітей в таборі.

Цього року команда Карітасу Тернопіль наважилась запропонувати  денний табір “Майже дорослі” для широкого загалу бажаючих і покрити витрати за рахунок благодійних внесків батьків.

Ми  вкотре пропонуємо чудову, цікаву та насичену програму тижневого денного табору під час весняних канікул.

Тут  підлітки окрім активних та цікавих розваг зустрінуться із фахівцями різного професійного спрямування, котрі легко та доступно поспілкуються із ними на “дорослі”, але такі актуальні для них теми, а саме: фінансова грамотність, сексуальне виховання, навички взаємодії в групі, самопрезентація, здорове харчування, екосвідомість, самозахист.

На завершення учасники візьмуть участь у створенні та реалізації волонтерського проекту, під час якого зможуть втілити в життя власні ідеї, проявити себе у справжній “дорослій” ролі громадського активіста/проектного менеджера/волонтера.

Цього року наша програма розрахована на дівчат та хлопців віком 12 – 17 років.

Розмір благочинного внеску покриватиме організаційні витрати на увесь комплекс занять табору, витратні матеріали, гонорари тренерів, а також щоденні гарячі обіди під час табору та перекуси і напої.

Частина залучених коштів буде спрямована на благочинну діяльність для потребуючих, котрими опікується Карітас Тернопіль.
Тривалість та час проведення табору:  27-31 березня, з 12.00 по 17.00 год.

Розмір благочинного внеску при участі однієї дитини у таборів становить 3000 грн. При участі двох та більше дітей з однієї сім’ї пропонується знижка 20%.

Ласкаво запрошуємо до реєстрації учасників на табір : ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Кількість учасників є обмежена, тому просимо зареєструватись до 20 березня, щоб ми могли подбати про максимально якісну підготовку наших занять.

Вже зовсім скоро ми познайомимо вас із тренерами команди програми “Майже дорослі” Сезон Весна та привідкриємо завісу активної підготовки до тижня цікавезних занять для учасників.