Святвечір для переселенців у Карітасі

Особливий традиційний святвечір для внутрішньо-переміщених родин з проекту Духовна Підтримка та тих, котрі проживають в прихистку благодійного фонду. 

Загалом, понад 60 осіб були присутні на святковій вечері. 

Особливими гостями святвечора стали Митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій (Семенюк) та мер Тернополя Сергій Надал. 

Така традиційна вечеря стала особливою для наших гостей: адже люди, які були змушені покинути свої домівки та рятувати своє життя  та шукати безпечного прихистку і незнайомих та чужих містах так рідко мають нагоду відчути себе “вдома”. 

Наші гості зі слізьми на очах дякували за таку теплу гостину, за можливість пережити багаті українські традиції та відчути себе частинкою великої української родини. 

Розпочали дійство традиційно з спільної молитви за Україну та за наших воїнів, за тих, хто боронить нашу Батьківщину та дає нам можливість зустріти це Різдво. 

Згодом, після благословення Владики та подячних вітальних слів мера, під спів колядок всі гостя приступили до споживання традиційних українських страв та куті, які з любов’ю та посвятою приготували працівники нашої кухні. 

Особливою прекрасою вечора був справжній театралізований вертеп, який підготували вихованці проекту “Діти та війна: соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю” 

На завершення, цінні слова від директора благодійного фонду о. Романа Загороднього про те, що всупереч намаганням ворога роз’єднати та поділити нас, саме зараз схід і захід України як ніколи – єдиний, сильний і відважний. 

Щиро радіємо, що мали таку чудову нагоду поділитись теплом та затишком наших сердець із підопічними наших проектів, пережити разом такі особливі та цінні миті святкування народження нашого Спасителя та спільно молитись і прославляти Бога в нашому Домі Милосердя “Карітасі”.

Нехай новонароджений Христос Господь благословить нашу землю скорою Перемогою над усіма ворогами видимими і невидимими та принесе нашому народові тишу та радість мирного неба та щасливого майбутнього на нашій благословенній землі.