Проект: PRO_милосердя

Успішно започаткована співпраця із закладами громадського харчування, які вже багато років є нашими партнерами та благодійниками.  

Співпраця із ресторацією Три Миколи

Мережа закладів громадського харчування Мерсі 

Ресторацією Цісар. 

Дружньою ресторацією Мамонт 

Мережею закладів харчування Нова Піцерія 

Від тепер, кожен гість цих закладів може подбати про потреби стареньких та підтримати наш проект маленьким донатом на банку від Монобанк.

Це чудова нагода зробити важливу і цінну справу, просто, легко та в один клік. 

Наші парнери – це не просто заклади.  Це не лише про підприємництво. Це про цінності.  

Наша маленька мрія: створити мережу соціально-відповідального підприємництва, які єднаються  навколо ідеї “змінювати світ на краще” та стають амбасадорами добра та милосердя. 

Тому, маємо велику честь продовжувати та масштабувати  таку співпрацю. 

Проект "PRO_милосердя" існує завдяки підтримці багатьох небайдужих благодійників.

Проект "PRO_милосердя"

Для кого:

Для самотніх людей похилого віку, які, у зв’язку з важкою хворобою, травмою чи інвалідністю ведуть малорухомий спосіб життя, не виходять з дому та змушені дбати про себе у вкрай складних життєвих обставинах.

Діяльність:

На утриманні проекту «PRO – Милосердя» перебувають більше 60 осіб, це – люди, які практично не виходять з дому, вони є малорухомими або зовсім лежачими.

Такі люди потребують постійної опіки та допомоги, завдяки проекту вони можуть отримати гарячі обіди двічі на тиждень: першу та другу страву.

За підтримки місцевого виробника Молокія – завжди є йогурт або інші молочні продукти. Також, в такі набори харчів завжди входить печиво або якісь інші смаколики.

Завдяки скринькам, які ми розмістили по супермаркетах, в яких благодійники залишають продукти харчування, ми можемо готувати страви та годувати наших підопічних.

Працівники Карітасу довозять цю допомогу, нам довірено ключі від житла, де проживають малорухомі люди, ми маємо дозвіл заходити в квартири, залишати продукти та годувати немічних малорухомих осіб, більшість із яких – це люди дуже похилого віку або люди з важкими хворобами.

Як ви можете долучитись?

Ви можете підтримати проект  долучившись коштами на банку  або допомогти із закупівлею продуктів харчування чи самостійно придбати харчі та роздати їх потребуючим в нашому Карітасі.