Проект: PRO_милосердя

 

Для кого:

Для людей, які у зв’язку з важкою хворобою, травмою чи інвалідністю ведуть малорухомий спосіб життя, не виходять з дому та змушені дбати про себе у вкрай складних життєвих обставинах.

Діяльність:

На утриманні проекту «PRO – Милосердя» перебувають більше 50 осіб, це – люди, які практично не виходять з дому, вони є малорухомими або зовсім лежачими.

Такі люди потребують постійної опіки та допомоги, завдяки проекту вони можуть отримати гарячі обіди двічі на тиждень: першу та другу страву.

За підтримки місцевого виробника Молокія – завжди є йогурт або інші молочні продукти. Також, в такі набори харчів завжди входить печиво або якісь інші смаколики.

Завдяки скринькам, які ми розмістили по супермаркетах, в яких благодійники залишають продукти харчування, ми можемо готувати страви та годувати наших підопічних.

Працівники Карітасу довозять цю допомогу, нам довірено ключі від житла, де проживають малорухомі люди, ми маємо дозвіл заходити в квартири, залишати продукти та годувати немічних малорухомих осіб, більшість із яких – це люди дуже похилого віку або люди з важкими хворобами.

Як ви можете долучитись?

Ви можете підтримати проект фінансово або допомогти із закупівлею продуктів харчування чи самостійно придбати харчі та роздати їх потребуючим в нашому Карітасі.