Проект: Допомога дітям на відстані

Для кого:

Мета проекту – матеріальна підтримка дітей шкільного віку та студентської молоді з багатодітних, малозабезпечених та кризових сімей, також дітей воїнів АТО та дітей-сиріт

Діяльність:

Проєкт «Допомога дітям на відстані» стартував восени 2018 року і є спільним проектом Карітасу Тернопіль та Карітасу Словаччини.

Протягом року усі підопічні проєкту отримують подарункові набори, беручи участь у різноманітних акціях, організованих благодійним фондом «Карітас Тернопіль»:

«Великодній кошик», «Шкільний портфелик» , «Святий Миколай», «День захисту дітей», «День матері».

Працівники та волонтери намагаються розвивати творчі здібності учасників проєкту, влаштовуючи для них різноманітні майстер-класи. Під час канікул дітям організовують екскурсії.

Така допомога і підтримка є важливою складовою у покращені матеріального і соціального становища цих сімей.

Як ви можете долучитись?

Ви можете підтримати проект фінансово, ви можете долучитись до допомоги дітям з проекту  та готувати для них якісь особливі подарунки до  свят чи забезпечувати їх товарами першої необхідності, канцелярією чи іграшками, тощо. 

👨‍👩‍👧 В рамках проекту «Карітас Діти» «Children donation project»  відбулась акція підтримки дітей із малозабезпечених родин. 

👍 В акції взяли участь 350 дітей з Тернополя та області, які є на супроводі ТБФ «Карітас Тернопіль».

☝️ Кожна дитина, яка взяла участь в цій акції, отримала засоби гігієни в необхідній кількості для забезпечення базових потреб.

🙏 Щиро вдячні за підтримку, надану Карітас Словаччина, який вже третій рік опікується потребуючими дітьми, надаючи їм гуманітарну допомогу та підтримуючи різномантні акції та заходи.

👩‍🦰 Команада Карітасу на чолі із керівником проєкту Анеттою Лисою щиро радіємо, коли партнерство дає такі прекрасні результати, коли ми, спільними зусиллями, можемо покращити життя тих, хто так сильно потребує опіки та підтримки в такому непростому часі. 💙💛

 

☺️ В знак подяки, діти підготували різні вироби та малюнки для своїх донорів, а чудова дівчинка Анастасія Л. виготовила власними руками ікону для своїх благодійників. 🙏

 

🎨 Всі ці вироби збирає керівник проекту  та,  після проведення акції, надсилає в Карітас Словаччина, а звідти кожен малюнок потрапляє до рук кожного благодійника, який на  постійній основі підтримує цей проєкт. ❤️

Річний огляд діяльності в рамках проекту.