Проект: “Children donation project” Допомога дітям на відстані

Для кого:

Мета проекту – матеріальна підтримка дітей шкільного віку та студентської молоді з багатодітних, малозабезпечених та кризових сімей, також дітей воїнів та дітей-сиріт

Діяльність:

Проєкт «Допомога дітям на відстані» стартував восени 2018 року і є спільним проектом Карітасу Тернопіль та Карітасу Словаччини.

Протягом року усі підопічні проєкту отримують подарункові набори, беручи участь у різноманітних акціях, організованих благодійним фондом «Карітас Тернопіль»:

«Великодній кошик», «Шкільний портфелик» , «Святий Миколай», «День захисту дітей», «День матері».

Працівники та волонтери намагаються розвивати творчі здібності учасників проєкту, влаштовуючи для них різноманітні майстер-класи. Під час канікул дітям організовують екскурсії.

Така допомога і підтримка є важливою складовою у покращені матеріального і соціального становища цих сімей.

Добір учасників проєкту розпочато з 2018 кількість учасників була залучена до проєкту 37 осіб завершився у 2022році. Протягом 5-ти років кількість учасників сягала 500 осіб.

Донори проекту:

Slovenská katolícka charita
ADOPCIA NA DIAĽKU®

Як ви можете долучитись?

Ви можете підтримати проект фінансово, ви можете долучитись до допомоги дітям з проекту  та готувати для них якісь особливі подарунки до  свят чи забезпечувати їх товарами першої необхідності, канцелярією чи іграшками, тощо. 

Річний огляд діяльності в рамках проекту.