Проект: Домашня опіка

Для кого:

Проект для підтримки людей літнього віку, які залишились без піклування

Діяльність:

Соціальний працівник Карітасу навідується до бенефіціарів проекту та допомагає з побутовими труднощами, такими як купівля продуктів чи ліків, догляд за помешканням, прання, готування їжі, гігієнічні процедури, лікування, а що найголовніше, соціальний працівник стає другом, порадником та підтримкою в самотності. Часто для наших “стареньких” така підтримка соціального працівника є життєво необхідною, адже немає поряд нікого, хто б допоміг в скрутну хвилину та підтримав у немочі.

• Догляд за тілом хворих: переодягання, заміна постільної білизни, гігієнічні процедури
• Медичні послуги: вимірювання тиску, пульсу і температури тіла, контроль прийому ліків, обробка ран, масажі, лікувальна фізкультура.
• Ведення домашнього господарства: придбання продуктів, приготування їжі, годування, миття посуду, прибирання в помешканні, прання і прасування.
• Юридичні питання: реєстрація для отримання субсидій, документів, сплата комунальних послуг.
• Організація дозвілля: спілкування, читання книжок, прогулянки.
• Консультації: для підопічних та їх родин
• Надання в безоплатну оренду реабілітаційного обладнання: протипролежневих матраців і подушок, туалетні крісла, інвалідні візки, милиці, чотирьохопорних палиць тощо.
• Пральня: прання та прасування білизни підопічних, доставка додому.

Домашня опіка для ВПО.

У зв’язку із наслідками повномасштабної війни проти України, започатковано новий напрямок проекту: Домашня опіка: медичні та соціальні послуги на дому для людей похилого віку, які постраждали від війни.

З 1 травня 2022  почав діяти проект в Карітасі Тернопіль. 

Особи, які потребують догляду та є внутрішньо переміщеними, можуть звертатись в осередок та отримати цю опіку. 

Якщо ви чи ваші рідні потребують такого догляду, звертайтесь за телефоном 

068 949 29 49.

Як Ви можете долучитись?

Якщо Ви б хотіли підтримати напрямок опіки над старенькими – ви можете пожертвувати кошти для підтримки даного проекту або особисто придбати необхідне та принести в Карітас чи, навіть, самостійно передати куплене нашим бенефіціарам