Оновлений проект Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю

Оновлений проект Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю. За підтримки Карітас Україна

Мета проекту:

Дати можливість дітям із соціально-незахищених верств населення отримати гармонійний психо-емоціний розвиток.

Організувати для них якісне дозвілля, зустрічі, тренінги, майстер-класи, веселі фізичні та творчі активност. Сформувати в підлітків відчуття власної гідності, дати їм підтримку та скерувати в їх в цей перехідних пірод життя.
Дати необхідні знання та сформувати потрібні навички для гармонійного дорослішання.

В рамках цього проекту розпочинаємо діяльність особливого клубу для молоді “Майже дорослий” та “Майже доросла”.

Мета створеного клубу:
допомогти підліткам набути соціальні навики, які, безумовно, знадобляться для гармонійного дорослішання:

✅ стати більш самостійними,
✅ навчитись ставити мету та досягати її,
✅ розширити сферу власних інтересів,
✅ навчитись комунікувати,
✅ навчитись постояти за себе,
✅ навчитись говорити на публіку.

Діяльність клубу полягає в організації різних зустрічей, тренінгів, майстер класів із фахівцями із різних сфер діяльності (👩‍🏫освіта,🎭 культура, 👨‍💼підприємництво, 🩺зоров’я, тощо).

Детальніше про діяльність клубу можна прочитати в наших соцмережах:

Інстаграм

Сторінка проекту Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю