НОВИЙ центр для молоді з інвалідністю.

Карітас Тернопіль відкрив центр для дітей та молоді з інвалідністю.

Діятиме Центр у будівлі колишнього монастиря при Церкві Успіння Пресвятої Богородиці, відвідувати його можуть дітки з 5 років та молодь. Усі заняття – безкоштовні.

Розпочалися урочистості зі спільної молитви, яку очолив Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. Владика поблагословив молодь з інвалідністю, працівників Карітасу та усіх присутніх.

Кир Василій Семенюк зазначив: «Нехай цей простір стане місцем любові, служіння та розвитку. Бажаю усій команді Карітасу, яка буде тут працювати Божого благословіння та усіх ласк. У Вас особлива місії і дуже важливе завдання – допомагати діткам та молоді з інвалідністю.»

Про важливість такого Центру для міста наголосив міський голова Тернополя.

Сергій Надал зазначив: «Вітаю всіх із відкриттям такого Центру, який дуже потрібен місту. Дякую Владико Вам, за те, що зажди благословляєте, дякую отцям Роману та Андрію, дякую всім сотрудникам Карітасу, які тут працюють. У Вас особлива місія – жертвувати собою заради інших.»

Директор Карітасу Тернопіль отець Роман Загородний каже: «Особливість цього центру в тому, що крім соціальних працівників, тут з людьми з інвалідіністю будуть займатися: логопед,  фізіотерапевт, психолог. Усі послуги будуть надаватися безкоштовно.»

Нехай цей простір стане місцем любові, служіння та розвитку.
У межах проєкту NIN – Humanitarian Protection for Conflict Affected People in Ukraine, що діє за фінансування Caritas Österreich та NACHBAR IN NOT(2309005)