Новий етап у проєкті «Розвиток соціального служіння у громадах»

Парафії вже готуються до написання проєктів щодо розвитку соціального служіння у громадах.

Директор Карітасу Тернопіль отець Роман Загородний: «Вже  зовсім скоро минає рік проєкту «Розвиток соціального служіння в громадах». Ми можемо підбити підсумки нашої діяльності, зокрема, здійснено 24 виїзди на парафії, охоплено 465 людей, проведено 5 модулів соціально-освітньої волонтерської академії «СОВА, а також дводенну Школу соціального служіння в Зарваниці. Відбулася також масштабна Всеукраїнська волонтерська проща, яка об’єднала понад 400 волонтерів з різних куточків України. Зараз новий етап – написання проектів».

Команда Карітас Тернопіль запросила отців із 12 парафій на спільну зустріч, щоб обговорити:

-напрямки соціального служіння, які хочуть розвивати на кожній парафії

-проєкти, які планує втілити в життя кожна із парафіяльних спільнот

-як заповнити аплікаційну форму та подати на конкурс міні-грантів

Кожен із отців презентував свої ідеї, щодо майбутніх проєктів. Кожна із ініціатив  соціально значуща і важлива. Загалом в рамках проєкту передбачено 6 міні-грандів. Вартість одного – 2000  EUR. Проєкти мають бути спрямовані на допомогу незахищеним верствам населення та створення соціальних акцій чи послуг у парафіяльній громаді. Основними умовами надання мікро-грандів проєктів є: соціальна актуальність та вирішення конкретної проблеми  вразливих груп населення.

Надалі «Карітас Тернопіль» планує проводити спільні благодійні акції із парафіяльними спільнотами, ділитися механізмами реалізації соціальних ініціатив. Наступним важливим етапом є написання та реалізація парафіями проєктів.

2-3 вересня відбудеться Школа соціального служіння, де команди парафіяльних спільнот і отці спільно з тренерами вже зможуть удосконалити аплікаційні форми, внести певні правки та отримати практичні навики щодо написання та подання проєктів.
Дякуємо отцям за участь в зустрічі, цікаві ідеї та велику працю щодо розвитку соціального служіння на парафіях.