Нові друзі, знайомства, неймовірні емоції та срібло ціною перемоги.

Команда Карітасу Тернопіль здобула срібло у Кубку Карітасу з футболу.

8 команд із регіональних Карітасів: Карітас Волинь Карітас Тернопіль, Карітас Полтава, Карітас Запоріжжя , Карітас-Броди , Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ» , Карітас Чернівці та Карітас Кам’янське виборювали звання найкращих футболістів.

Команда з Тернополя складалася з учасників проєктів: «Діти і війна» та «Стійкість та розвиток».

Команда футболістів Карітасу Тернопіль в перший день змагань показала блискавичні результати і вийшла у фінал.

У фінальному матчі з командою з Карітасу Броди, футболісти Карітасу Тернопіль здобули срібло у Кубку Карітасу з футболу. Все вирішила серія пенальті. Третє місце у чесному змаганні вибороли Карітас Полтава.

Дітей мотивувала підтримка вболівальників та учасників інших команд. Після проміжних ігор наші футболісти дякували командам-суперникам з мотиваційними гаслами.

Тим часом фахівці проєкту “Діти та війна” організували незабутній квест для учасників змагань. Діти знайомилися один з одним, знайшли нових друзів, між учасниками не відчувалося конкуренції, а лише підтримуюча, дружня атмосфера.

Керівниця дитячого напрямку Карітасу Тернопіль Аліна Муц каже: «Ми пишаємося нашими футболістами. Вони неймовірні. Наші хлопці та дівчата їхали у Чернівці не лише за перемогою, змаганнями за звання кращих, а й цікаво і весело провести час, знайти нових друзів. Перебували ми в неймовірному місці- Вижниці. Діти дійсно мали змогу гарно відпочити, насолодитися чудовою природою та комфортними умовами у відпочинковому комплексі. Для команди фахівців Карітасу Тернопіль це була ще одна нагода познайомитися та зустрітися із колегами з інших Карітасів, які працюють з дітьми.»

Дякуємо Карітасу України, що вже сьомий рік поспіль організовує Кубок Карітасу з футболу. Ми бачимо наскільки ці змагання є важливими для дітей.
Дякуємо Руслану Бабяку за тренування, за віру у наших хлопців та дівчат та мотивацію до перемоги.

Дякуємо Олександрові Хомі – за супровід, підтримку під час ігор, неймовірний заряд енергії.

Дякуємо директору шостої школи Тернополя – Олександрові Остапчуку за можливість тренуватися у вашому комфортному стадіоні.

Дякуємо магазину «Спортовець» за співпрацю.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього свята для дітей та підлітків з різних куточків України.