Насичена програма, професійні тренери та неймовірні волонтери. Відбулися 7-8 модулі «СОВИ»

«Моя внутрішня сила. Де черпати ресурси під час війни?», «Особливості психологічної підтримки постраждалих від війни», «Новітні методи роботи з дітьми та молоддю за технікою СООП» – такі теми 7-8 модулів соціально-освітньої волонтерської академії «СОВА», які днями відбулися у Зарваниці.

Участь у тренінгах взяло більше 35 волонтерів.  Це представники парафіяльних спільнот, втому числі і тих, які цьогоріч стали переможцями і отримали міні-гранти в рамках проєкту: «Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні», що діє за підтримки CNEWA Canada та Renovabis

Особливістю 7-8 модулів є те, що до «СОВИ» цього разу також долучилися волонтери Карітас Бережани та представники молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

 

Перший день навчань розпочався з неймовірного заряду позитивом від психологині Карітас Тернопіль – Вікторія Борденюк  Пані Вікторія наголосила волонтерам про важливість внутрішнього ресурсу, оскільки важко ділитися чимось з іншими, коли самі волонтери вичерпані та виснажені. Далі соціальний працівник Карітасу Тернопіль Віталій Шкільник та психологиня Вікторія Борденюк поділилися з усіма присутніми новітніми методами роботи з дітьми та молоддю за технікою СООП. Це були не лише теоретичні знання, тренери запропонували волонтерам багато практичних завдань.

Другий день «СОВИ» розпочався традиційно із Літургії. Далі психологиня Карітасу Тернопіль проєкту Наталія Бойко розповіла волонтерам про особливості психологічної підтримки постраждалих від війни, як пережити біль втрати. Ця тема була надзвичайно актуальна і важлива.

Радіємо, що щоразу до «СОВИ» долучається все більша кількість учасників. Дякуємо волонтерам за активність і бажання розвивати Соціальне служіння УГКЦ на парафіях. Дякуємо Марійський духовний центр “Зарваниця” за гостинність, за смачні сніданки, обіди та вечерю, за неймовірну атмосферу. Дякуємо фахівцям Карітасу Тернопіль за ділення своїм досвідом, знаннями. Дякуємо за Ваш професіоналізм, гордимося Вами.