«Карітас Тернопіль – ХАБ милосердя, весна 2022, яка об’єднала НАС».

Люди, які відкрили свої серця, які відкрили свої обійми з перших днів війни. Саме ці люди зібралися у Тернопільській обласній філармонії на захід «Карітас Тернопіль – ХАБ милосердя, весна 2022, яка об’єднала НАС». У 2024 році Карітасу Тернопіль – 30 років. І цей захід ми присвячуємо початку відзначення ювілею.

Волонтери, працівники Карітасу, партнери, представники громадських організацій, влади пригадали події весни 2022 року, історії, від яких важко стримати сльози, які надихають до подальшої роботи та діл милосердя.

Команда Карітасу презентувала зворушливий фільм про історії людей, які знайшли прихисток у Карітас Тернопіль, емоції працівників та волонтерів, які першими бачили очі цих людей. У фільмі можна побачити: і біль, і розпач, і плач, і радість, і посмішки.З вітальним словом до усіх присутніх звернувся єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ – Владика Теодор Мартинюк: «Карітас – це спільнота, яка є центром благодійності. У Тернополі вже 30 років працює Тернопільський благодійний фонд Карітас. З божою допомогою Карітас став спільнотою, яка відкрила серця тисячі наших українців, об’єднала навколо себе тисячі небайдужих людей заради єдиного – перемоги України.»

 

 

Директор Карітасу Тернопіль – отець Роман Загородний зазначив: «Мета цього заходу – пригадати та розповісти про силу духу, віри, надії, любові та милосердя. Як це стало опорою для всіх нас в перші дні війни росії проти України. Бо саме це, продовжує нас мотивувати до подальшої праці та Перемоги.»

Впродовж березня-травня 2022 року Карітас Тернопіль видав 70 640 порцій їжі, отримали одноразову допомогу
8 903 осіб, знайшли прихисток понад 700 осіб, передали понад 500 тонн гуманітарних вантажів, залучили до допомоги 365 волонтерів.

Карітас Тернопіль дякує кожному, хто був поруч з перших днів війни, ми дякуємо кожному, хто продовжує допомагати та об’єднується у допомозі потребуючим. Дякуємо Карітасу України за підтримку. Разом до перемоги.