Для маленької Юлі перше вересня ніколи більше не буде святом.

Таких історій, на жаль, серед нас зарад дуже багато, але кожна історія – це реальне життя когось із наших героїв. Це –  справжні переживання, непідробні емоції, біль та розпач… але водночас і сила духу та віра в те, що все, що стається, має свій глибокий  вічний сенс. 

Це – маленька Юля Жук зі своєю мамою. 

Минулого року, саме першого вересня, коли дівчинка йшла в перший клас: починала цей новий особливий етап “дорослішання” в своєму житті… він виявився надто дорослий і надто важкий. Непоправно важкий. 

1 вересня 2022 року її тата вбили на війні. 

Він так і не побачив своєї донечки-красунечки, маленької принцеси в шкільній формі, з білими бантиками, з новим наплічником, яка радісно і трохи невпевнено крокує до свої школи… 

І більше не побачить. 

Колись один психотерапевт сказав, коли люди втрачають когось із близьких, то їх найбільше болить усвідомлювати, що стільки всього було не зроблено, не сказано, не прожито… Вони найбільше сумують за тим, що ще могли б пережити разом. За тим, щоб “набутись” одні з одними. 

Юлечка втратила тата. Але їй пощастило мати поряд сильну та люблячу маму. 
Жінку, яка попри біль втрати та несправедливість війни, яка забирає молоде життя, забирає майбутнє, продовжує посміхатись. Адже в неї є донечка, в неї є сенс життя. Заради неї вона має бути сильною та вчити свою Юлечку любити життя та насолоджуватись ним. Вчити свою дитину, що світ не такий вже й жорстокий. Що світ має багато добра в собі. А це – непросто, переживши такий досвід. 

«Він вже ніколи не побачить фото  з першого вересня донечки, не почує її дзвінкий сміх та таке ніжне й трепетне слово “татусю”, – каже мама Юлі – Тетяна Жук.

Чоловік віддав найдорожче – життя за кожного з нас.

Сьогодні Юля вже готується до нового навчального року, дівчинка мріє про класний рюкзак, рожевий пухнастий блокнот, зошити…

Юля: «Я б хотіла собі зошит, ще олівці, ручки, витирачки рожеві».

Допомогти  Юлі підготуватися до школи може кожен з Вас. Акція «Шкільний портфелик» у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» набирає обертів.

Ірина Дригуш – комунікаційниця Карітасу Тернопіль каже: «Цьогоріч ми плануємо охопити більше 400 дітей з різних проєктів Карітасу. Крім сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, тих, які знаходяться у складних життєвих обставинах, шкільні портфелики отримають діти Героїв, поранених, тих, хто в полоні. Дякуємо соціальному проєкту «Мій Тато Герой» та керівниці Юлії Слободян за співпрацю».

Організаторка проєкту «Мій Тато Герой» Юлія Слободян каже: «В нашому проєкті “Мій тато – Герой” всі учасники – діти загиблих військових, бійців, що перебувають в полоні, які втратили кінцівки. В нас понад 30 сімей».

Допомогти підготуватися діткам до школи може кожен з Вас!

Приносьте  до 28 серпня у Карітас Тернопіль – на вулицю Замонастирська,1:

-рюкзаки

-зошити

-пенали

-фарби

-пластилін

-щоденники

-альбоми для малювання

-ручки, олівці, фломастери

-інше канцелярське приладдя

Також можна долучитися благодійними пожертвами.

5169 3351 0143 6166

Або

Код ЄДРПОУ 21162280

Р/р UA68 3253650000002600201171387

Також Ви можете стати  партнером- амбасадором для акції.  Допомогти із розповсюдженням інформації ( друкованої чи електронної), розповідати про акцію в своїх соцмережах, розмістити у вашому офісі, магазинчику чи комерційному приміщенні нашу корзинку для збору  канцелярії, допомогти із залученням канцелярії.

Просимо долучатися до акції підприємців, соціально-відповідальний бізнес.  Разом ми зможемо зібрати для потребуючих дітей подарунки до нового навчального року.