Cправжнє свято для одиноких, стареньких бабусь та дідусів. Проект PRO_милосердя.

Благодійний обід в ресторані та справжнє свято для одиноких, стареньких бабусь та дідусів організував Карітас Тернопіль.

Таким чином відзначили 5 років проєкту «PRO_милосердя». Двічі на тиждень волонтери Карітасу відвідують з гарячими обідами 85 самотніх людей Тернопільської громади.

Більшість з цих людей взагалі не виходять та вулицю. Саме тому благодійний обід для стареньких став справжньою подією, оскільки вони побували в ресторані, слухали патріотичні пісні та спільно молились.

5 років опіки, турботи, милосердя про тих, хто найбільше потребує допомоги. У Тернополі відзначили ювілей благодійного проєкту «Карітасу та лідерського волонтерського руху під назвою «PRO_милосердя». На благодійний обід команда Карітасу запросила підопічних, партнерів та волонтерів. Емоції в стареньких – неймовірні, кажуть учасники заходу.

Олександра Степанівна – підопічна проєкту ««PRO_милосердя» зазначила –
«Я просто на 7 небі від щастя. Я навіть не можу слів знайти. Як ми зустрілися, концерт такий чудовий, стіл накритий. В мене немає слів. Ми одинокі люди і нам дуже приємно тут сьогодні».

Ольга Гавриліна – підопічна проєкту ««PRO_милосердя» каже: «Це такі багаті емоції. Зустрілися разом з друзями, обнялися з ними. Ми разом у прекрасні моменти і у важкі моменти життя. Але ми вистоїмо, ми переможемо, бо ми українці.»

«Вони всі щасливі. Їм приділили таку мега велику увагу, привезли їх в ресторан, вони гарно вдягнулися, виїхали в люди. Подивляться зараз на тих людей, які організували цей проєкт, на тих, хто готує обіди. Я думаю, що їм буде цікаво.», – каже Сергій Кічула – співзасновник проєкту «PRO_милосердя».

5 років тому у проєкті «PRO_милосердя» було 5 підопічних, яким розвозили гарячі обіди один раз в тиждень. А зараз двічі на тиждень гарячі обіди отримують 85 осіб, каже директор Карітасу Тернопіль – отець Роман Загородний.
«Хочемо подякувати усім партнерам, небайдужим. Хочемо згадати також волонтерів, які жертвують свій час, свій транспорт, щоб двічі на тиждень розвозити гарячі обіди для потребуючих людей. Дякуємо за це і запрошуємо до співпраці у цьому проєкті всіх небайдужих жителів нашого міста.»

Наталія Процик – координатор проєкту «PRO_милосердя» зазначила «Я дуже рада, що цей захід відбувся, що ми командою, спільно з волонтерами, партнерами та працівниками Карітасу змогли організувати таке свято. Ми знали, що буде гарно, але щоб настільки було душевно, навіть не очікували.»

Усі, хто хоче долучитися до благодійного проєкту «PRO_милосердя» та допомагати нагодувати понад 80 стареньких, одиноких, осіб з інвалідністю звертайтеся у Карітас Тернопіль на вулицю Замонастирська, 1.

Карітас Тернопіль щиро дякує усім, хто долучився до організації заходу: ресторану «Цісар», гуртовня квітів “Фантазія”, магазин фруктів @terfruit.ua , отець Василь Брона, народний аматорських хор національно-патріотичної пісні «Заграва», керівник Оксана Шуфліта, дякуємо за найсмачніші кекси @chrystyna_stasina, дякуємо за приємні подарунки @snovyda.ks
Дякуємо нашим волонтерам, які розвозять двічі на тиждень гарячі обіди.
Дякуємо за підтримку нашим партнерам: @Сергій Кічула, Юрій Кулик, «Три Миколи», «Цісар», «Нова піца», «Мамонт», «Мерсі».

Саме завдяки Вам нам вдалося створити свято для стареньких, одиноких людей, і ці посмішки та їх обличчях – найбільша нагорода.